Ochrana venkovních ploch
Elektrické podlahové vytápění
Elektrické panely
Ochrana venkovních ploch
Ochrana okapů a svodů
Ochrana potrubí
Ostatní
Regulace
PDF Tisk Email

Ochrana venkovních ploch

Vyhříváný vjezd a chodníkFirma tokara s.r.o. poskytuje komplexní služby při projekci, montáži i servisu instalace topných kabelů pro ochranu proti sněhu a ledu na venkovních plochách jakými jsou například vjezdy do garáží, parkovací stání, chodníky nebo schody.

Pokud zvolíte aplikaci topných kabelů na venkovní plochy u Vašeho domu, nebudete v zimě muset odstraňovat sníh z chodníků, venkovních schodů, vstupů nebo vjezdu do garáže. Sníh jednoduše sám roztaje a voda pomalu a postupně odteče. Všechny venkovní plochy – vozovky, parkovací stání, chodníky, venkovní schody, vstupy do budov, příjezdové cesty či nákladové rampy opatřené topnými kabely zůstávají po celou zimu bez ledu a sněhu. Vyhnete se tak solení nebo odhazování sněhu. Vyhřívané pojezdové pruhy vjezdu

Topné kabely lze instalovat do různých typů povrchů. K nejběžnějším patří například zámková dlažba, běžná dlažba, asfalt nebo beton. U vjezdů je možné vyhřívat pouze pojezdové pruhy nebo aplikovat topné kabely na celou plochu vjezdu. Záleží na projektu a přání zákazníka. Provoz topných kabelů na všech venkovních plochách je velmi komfortní, spolehlivý a bezúdržbový.

rampa_tokara